Додайте нетехнічну вакансію

Якщо додаєте вакансію вперше, обов’язково:

Щоб не відволікатися, відкрийте форму в новому вікні.

Публічна оферта на публікацію вакансій:

1. Воркселератор публікує лише нетехнічні вакансії від проектів, компаній чи стартапів зі сфери креативних індустрій. Приклади позицій: маркетолог, аналітик, SMM-менеджер, асистент для CEO, PR-менеджер, менеджер продажів, контент менеджер, копірайтер, клієнт-менеджер, менеджер спільноти, рекрутер, HR-менеджер, офіс-менеджер, менеджер підтримки, дизайнер та інші.

2. Ми залишаємо за собою право відмовити у публікації, якщо роботодавець не надасть потрібну інформацію про компанію чи вакансію, коли наші джерела дають роботодавцю негативну оцінку, коли вакансія не відповідає фокусові сервісу чи коли роботодавець вказав недостовірні дані. Якщо вакансія не була опублікова через це — повернемо гроші. У іншому випадку — ні.

3. Ми залишаємо за собою право припинити надання послуги, якщо виявиться, що роботодавець вводить в оману кандидатів. Наприклад, коли умови вакансії не відповідають дійсності.

4. Опублікуємо після сплати за пакет, що відповідає типу діяльності компанії та її розміру. Перегляньте пакети на сторінці https://workcelerator.com/pay.

5. Придбані вакансії прив’язані до компанії, яка їх оплатила. У вас немає змоги передавати вакансії іншим компаніям чи проектам.

6. Роботодавець зобов’язаний надати відповідь кожному кандидатові, який відгукнувся. У випадку порушення правила чи за наявності скарг від кандидатів — видалимо вакансію без повернення коштів.

7. Опублікована вакансія знаходиться на сайті протягом 6 тижнів, або до моменту, коли роботодавець знайде працівника, якщо це сталося раніше.

8. Ви погоджуєтеся, що маєте дозвіл чи ліцензію на використання у вакансіях фото, зображень, шрифтів чи текстів від третіх сторін.

9. Ви погоджуєтеся, що ознайомилися з політикою обробки персональних даних.

Запитання пишіть на vas@workcelerator.com.

Цей договір публічної оферти (далі – Договір) регламентує відносини між веб-сайтом https://workcelerator.com, з одного боку, і фізичною особою відповідно до Цивільного кодексу України (далі – Користувач), з іншого боку, щодо надання послуг веб-сайтом https://workcelerator.com, суть і умови яких викладені вище.

Зазначений договір є публічним, тобто, відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх Клієнтів веб-сайту https://workcelerator.com. У разі згоди з умовами цього договору, Користувач приймає їх у спосіб, передбачений вище. З цього моменту цей договір буде вважатися укладеним, а Виконавець – стороною, яка прийняла на себе зобов’язання виконати замовлення Користувача, передбачене відповідним Договором на надання послуг.

Предметом Договору є виконання наступних послуг: розміщення інформації на веб-сайті https://workcelerator.com.

Договір будується на принципах взаємної порядності і поваги обох сторін.

Приймаючи умови цього Договору, способом, зазначеним вище, Користувач підтверджує, що володіє необхідною правоздатністю і повноваженнями для прийняття цього Договору, здатний виконувати умови Договору та нести відповідальність за порушення умов Договору. Користувач підтверджує, що прочитав, згоден і зобов’язується дотримуватися умов цього Договору.

Договір може бути змінений і (або) доповнений в будь-який час без попереднього і (або) подальшого повідомлення Користувача. Зміни в Договорі будуть публікуватися із зазначенням дати останнього оновлення. Найбільш актуальна версія Договору знаходиться на сторінці https://workcelerator.com/add.

Дата оновлення: 06.02.2018