Додайте нетехнічну вакансію

Будь ласка, перед додаванням вакансії прочитайте правила. Ознайомтеся з відгуками роботодавців та перегляньте відкриту статистику.

Заповнюючи форму ви погоджуєтеся з правилами:

1. Воркселератор розміщує нетехнічні вакансії від проектів / компаній / стартапів зі сфери креативних індустрій. Приклади позицій: маркетолог, аналітик, smm-менеджер, асистент для CEO. Щоб ознайомитися із категоріями вакансій, пролистайте головну сторінку сервісу. Ми не допомагаємо з пошуком програмістів. Технічних спеціалістів шукайте на Djinni.

2. Ми залишаємо за собою право відмовити у публікації, якщо роботодавець не надасть потрібну інформацію, коли наші джерела дають йому негативну оцінку, чи коли вакансія не відповідає фокусові сервісу.

3. Для проектів / компаній / стартапів публікація вакансій здійснюється після оплати за розміщення на сторінці workcelerator.com/pay

4. Публікуючи вакансію роботодавець зобов’язується надати відповідь кожному кандидатові, який відгукнувся. Сподіваємося, ви розумієте вагу зворотнього зв’язку. У випадку порушень правила та за наявності скарг від кандидатів ми залишаємо за собою право припинити надавати послуги.

5. Опублікована вакансія знаходиться на сайті протягом 2 місяців, або до моменту, коли людину знайдено (якщо це сталося швидше).

6. У випадку появи запитань пишіть на is@workcelerator.com або зверніться через чат (кнопка знаходиться внизу справа).

Вибрати пакет і оплатити