Аналітик проектів креативної економіки для PPV Knowledge Networks (Львів)

Кваліфікація

Ми відкриті як до кандидатів з досвідом, так і до молодих фахівців, які зможуть нас переконати у своїх компетенціях та мотивації.

  • Фахова зацікавленість у креативній економіці, бажання дізнаватись та створювати нові знання у різних секторах креативної економіки, бажання долучитись до розвитку цієї сфери в Україні.
  • Вміння занурюватись у контекст тематики – визначати ключові теми, ключових заінтересованих сторін, експертів, тощо.
  • Компетенції аналітика: навички роботи з великими масивами інформації та даних, критичне мислення, вміння формулювати висновки та рекомендації, знання методологій проведення аналітичних досліджень, письмові та розмовні комунікаційні навички тощо.
  • Вільне володіння українською та англійською мовами.

Обов’язки

Підготовка аналітичних матеріалів — базових звітів, порівняльних аналізів, практик, аналітичних розвідок — з тематики креативної економіки для проектів PPV Knowledge Networks (приклади).

Пропозиція

Постійний фаховий розвиток, участь у навчальних подіях та міжнародних проектах.

Заробітна плата

Заробітна плата від 15 тис. грн, що залежитиме від досвіду та показників ефективності. Випробувальний термін — 2 місяці з оплатою 10 тис. грн.

Про PPV Knowledge Networks

Агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі.

Ми реалізовуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Ми готуємо та впроваджуємо міжсекторні проекти, консультуємо бізнеси з бізнес-моделювання, розробки стратегій та програм соціальної відповідальності бізнесу, супроводжуємо інвесторів та інвестуємо у стартапи. Географічний фокус — Львів та Західна Україна. Галузевий фокус — креативна економіка та зелена економіка.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня