Аналітик проектів креативної економіки для PPV Knowledge Networks (Львів)

Кваліфікація

  • Фахова зацікавленість у креативній економіці, бажання дізнаватись та створювати нові знання у різних секторах креативної економіки, бажання долучитись до розвитку цієї сфери в Україні.
  • Вміння занурюватись у контекст тематики, -визначати ключові теми, ключових заінтересованих сторін, експертів, тощо.
  • Компетенції аналітика: навички роботи з великими масивами інформації та даних, критичне мислення, вміння формулювати висновки та рекомендації, знання методологійпроведення аналітичних досліджень, письмові та розмовні комунікаційні навичкитощо.
  • Ключові особисті якості: доброчесність, ініціативність, естетична культура, відповідальність, вимогливість.
  • Володінння українською та англійською мовами.

Обов’язки

  • Підготовка аналітичних матеріалів (базових звітів, порівняльних аналізів, практик, аналітичних розвідок тощо) з тематики креативної економіки для проектів PPV Knowledge Networks. Поточні проекти (на 2018-2019) включають визначення та підготовку описів успішних практик та бізнес-моделей організацій та підприємств різних секторів креативної економіки, нове дослідження про предметний дизайн в Україні, звіт про економічний вплив об’єктів культурної спадщини тощо.
  • Супровід розробки та підтримка мапи культурних та креативних індустрій (онлайн мапа), що створюється PPV Knowledge Networks. Підтримка контактів відповідного профілю у внутрішніх системах агенції.
  • Підтримка консультантів та менеджерів проектів PPV Knowledge Networks з аналітичними завданнями, залучення до проектних команд відповідно до профілю та посадових обов’язків.

Пропозиція

  • Повна зайнятість в офісі PPV Knowledge Networks у м. Львові.
  • Постійний фаховий розвиток, участь у навчальних подіях та міжнародних проектах.

Заробітна плата

Від 14 тисяч грн залежно від досвіду та показників ефективності (до спільного узгодження). Випробувальний термін – 2 місяці з оплатою 10 тисяч грн.

Про PPV Knowledge Networks (ppv.net.ua)

Агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Ми реалізовуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії.

Ми готуємо та впроваджуємо міжсекторні проекти, консультуємо бізнеси з бізнес-моделювання, розробки стратегій та програм соціальної відповідальності бізнесу, супроводжуємо інвесторів та інвестуємо у стартапи. Географічний фокус — Львів та Західна Україна. Галузевий фокус — креативна економіка та зелена економіка.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня