Випусковий редактор для DOU (віддалено)

Кваліфікація

Ми шукаємо випускового редактора із досвідом роботи в медіа. Якщо ви не уявляєте своє професійне життя без редагування текстів; повз вас не проскоче жодна зайва кома; а ще для вас не проблема трішки покреативити — то пишіть нам швидше.

Обов’язки

Вичитувати тексти українською та російською перед публікацією, виправляти помилки, давати поради редакторам, як покращити текст. А ще верстати матеріали та публікувати їх на сайті та в соцмережах.

В ідеалі наш випусковий редактор може написати цікаву підводку до тексту та придумати декілька варіантів заголовків до статей.

Пропозиція

У нас маленька команда, ніякого мікроменеджменту й бюрократії. Робота віддалена, але ми розраховуємо, що ви будете на зв’язку вдень. Це фултайм позиція. Спілкування ведемо в Slack, планування — в Trello.

Ми хочемо знайти спеціаліста з досвідом, який підсилить команду та покращить рівень наших публікацій. Тому ця вакансія не передбачає тестових, ми лише просимо надсилати нам резюме або посилання на Лінкедін, лінк на статті, які ви редагували, а також бажаний рівень зарплатні.

Про DOU.ua

Найбільша українська спільнота розробників. Ми з’явилися у 2005 році, і сьогодні в нас понад 300 тис. користувачів і 8 млн переглядів сторінок на місяць.

Хочу цю роботу

Правила для кандидатів
1. Якщо вакансія англійською, форму теж заповнюйте англійською.
2. Можете податися лише на 3 вакансії в день.
3. Перевіряйте електронну скриньку щодня, 90% роботодавців спілкуються через імейл.
4. Для створення резюме можете скористатися сервісами: Ineedaresume, CakeResume чи JobCV.

Написали? Перечитайте. Текст відповідає на питання?


У форматі +380...


Роботодавці люблять Linkedin
Отримуйте вакансії щодня