Інтерн у компанію з автоматизації бізнес-процесів 99rabbits

Кваліфікація
Головне — жага все приводити до оптимального алгоритму, автоматизувати. Бажано: знайомство з BPMN та принципами роботи API різних сервісів. Оптимально: базове знання JavaScript та JSON / XML.

Обов’язки
Автоматизація наявних бізнес-процесів за допомогою сучасних веб-технологій. У подальшому — розробка та оптимізація процесів з нуля. Приклад найпростішого завдання: коли на сайті з’являється нове замовлення — відправити клієнту смс з подякою та номером замовлення. З більш складного: процес, що перевіряє статус посилки на сервері Нової Пошти та оновлює статуси замовлень у внутрішній базі.

Пропозиція
Віддалена робота з чіткими дедлайнами. Протягом перших 2-8 (в залежності від кандидата) тижнів проводимо безкоштовне навчання. Далі — оплачувана проектна робота. Заробітна плата — по проектах чи за KPI. Перспектива — отримати спеціалізацію бізнес-аналітика, приймати участь у оптимізації складних процесів у західних компаніях. Бізнес-аналітик, що здатен сам впроваджувати власні рекомендації без залучення дорогих програмістів — рідкісний та цінний працівник.

Про 99rabbits (99rabbits.com)
Це нова компанія, що буде займатись автоматизацією бізнес-процесів для клієнтів з України та глобально. Технології, які кандидат опанує з нашою допомогою, використовують провідні компанії.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня