Link Builder для Увокорп (Київ)

Кваліфікація
Ваш starter kit має містити: вільне володіння англійською (без цього якісного research-у не вийде, а коментарі не писатимуться органічно), якби не банально звучало, computer literacy (тут це не просто buzzword-ний мастхев ери діджиталізації) та навички якісного sourcing-у (тут про boolean і не тільки).

Обов’язки
Константний пошук та моніторинг платформ, де варто залишити електронний слід бренду та безпосередній постинг органічного контенту із «посиланням» на рекламований бренд (в реаліях продуктової IT компанії, це радше проекти). В порівнянні із SEO, тут трішки менше технічного та в рази більше креативного.

Пропозиція
Ви отримуєте: все те, що прийнято пропонувати на ринку праці — зручний офіс в серці Києва, на Подолі, відносно гнучкий графік (початок робочого дня може бути між 7 та 11 ранку), офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку та лікарняні, виключно «білу» заробітну платню, медичне страхування та решту приємностей корпоративного устрою. А на додаток, не на жарт зацікавленого в розвитку підлеглих team lead-а, що впливатиме на позитивність динаміки вашого професійного росту.

Заробітна плата
12 000 грн + бонуси.

Про УВОКОРП (uvocorp.com.ua)
Компанія займається власним продуктом, що вже зайняв нішу і продовжує переживати еволюцію. Наші цілі завжди були далекоглядними, тому ми продовжуємо вдосконалювати способи їх реалізації. Для цього ми практикуємо роботу командами. В них об’єднуються фахівці різних напрямків, які знають зону своєї відповідальності та раді можливості займатись «сродною» працею.

Важко підібрати слова, аби описати нашу корпоративну культуру. Натомість пропонуємо вам трішки рекрутерських спостережень: в нас низький % звільнень і високий % повернень після них. Більшість наших працівників впевнено скажуть, що «виросли» тут як фахівці. І це правда, бо ми не тільки даємо їм завдання з викликом, а й сприяємо навчанню, і не тільки на словах.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня