Маркетолог у SaaS-стартап LiveReacting (віддалено)

Кваліфікація
Чекаємо від Вас хороших знань інтернет-маркетингу та розуміння, як просувати нові продукти на ринки США та Європи. Ви повинні знати (а в ідеалі мати реальний досвід) що таке B2B/B2C SaaS і як робити для нього якісний маркетинг. Обовязкове зняння англійської мови на рівні написання статей для блогу та запуску рекламних кампаній.

Обов’язки
Основний продукт — це сервіс для інтерактивних онлайн трансляцій в Facebook + на фінальній стадії розробки ще один сервіс, що також тісно пов’язаний з Facebook. Ви будете головною людиною і буде повністю відповідати за побудову та реалізацію маркетингової стратегії компанії. Тобто, у ваші обов’язки буде входити все, що відноситься до маркетингу та залучення нових клієнтів.

Пропозиція

  • Чудова можливість спробувати свої сили в стартапі.
  • Ніяких офісів та графіків роботи з 9 до 6. Ви можете працювати звідки і коли завгодно. Головне — результат.

Заробітна плата
10000-20000 грн.

Про LiveReacting (livereacting.com)
Ми молодий стартап (запустились 2 місяці тому) з «гарячим» продуктом та клієнтами, які з радістю платять за нього. Поки-що нас тільки двоє в команді. У нас не вичтачає часу і знань, щоб робити якісний маркетинг і виходити на нові ринки. Саме тому ми шукаємо людину, яка стане частиною команди і зможе допомогти нам у цьому.
ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня