PR-менеджер для BritMark (Київ)

Розглянемо на вакансію випускника(-цю) або студента(-ку) старших курсів державного ВНЗ (не обов’язково профільного факультету).

Кваліфікація

  • розуміти, що PR втрачає свою функцію інформування та переконання широких мас, але набуває значення у внутрішній комунікації та згуртуванні нішевих груп споживачів;
  • відчувати, що естетичні та моральні\ціннісні критерії в роботі PR важливіші, ніж відсутність помилок або наслідування шаблонів.

Обов’язки

  • генерація нових ідей і не тільки в PR;
  • координація комунікації між учасниками соціального проекту «Бібліотека мрій» (закрита група на Facebook);
  • координація комунікації між учасниками Київського Кіноклубу;
  • управління діяльністю субпідрядників і співробітників BritMark з PR, а саме: нова версія сайту компанії, графік ре-райту статей, нова редакція книги, розсилка інфографіки, тверда поштова розсилка, виступи на індустрійних конференціях і т. п.

Пропозиція

  • медична страховка, компенсація мобільного зв’язку;
  • внутрішні корпоративні та зовнішні індивідуальні тренінги.

Заробітна плата
До 15 000 грн, в залежності від амбіцій кандидата.

Про BritMark (brit-mark.com)
Страховий брокер, який обслуговує лише великих корпоративних клієнтів в Україні. За 13 років свого існування довіру нашій компанії висловило понад 180 провідних українських підприємств та організацій (їх логотипи можна подивитись на нашому сайті). Наразі сумарний портфель ризиків клієнтів, що обслуговує BritMark, складає більш ніж 68,05 млрд. гривень.

Колектив компанії невеликий (до 50 чоловік). Тому, робота кожного помітна і за гарний результат можна отримати окрім гідної з/п ще й різноманітні бонуси (грошові премії, кошти на відпочинок за кордоном, компенсацію відвідування тренажерного залу тощо).

BritMark — це українська компанія, проте у нас діють західні стандарти роботи. Нас цікавлять кандидати, які шукають можливості там, де їх не бачать інші, та прагнуть розвиватися.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня