Менеджер з продажів для Hexa (Київ)

Кваліфікація
Ми не зацікавлені в кандидатах, навички яких закінчуються на вмінні монотонно читати інструкції на папірцях. З іншого боку — нам не потрібні агресивні «маркетологи від бога», готові на будь-яке психологічне насилля над клієнтом заради замовлення. Оскільки ми пропонуємо якісні послуги за розумні ціни, ваше основне завдання — чітко та доступно пояснити потенційним клієнтам, чому ми можемо зробити їх життя легшим.

Ми не вимагаємо від вас неможливого: прекрасне знання і вміле використання англійської мови, досвід роботи у сфері продажу або підтримки клієнтів (якщо такий є) і, що найбільш важливо — нестримна жага до успіху. Бездоганні навички спілкування — вимога №1.

Обов’язки

  • Налагоджувати і вести діалог з клієнтами в чатах, по телефону та поштою.
  • Працювати із базою потенційних клієнтів, яка оновлюється щодня (ніяких холодних дзвінків, тільки очевидно або гіпотетично зацікавлені клієнти).
  • Виконувати або перевищувати норму комерційних пропозицій.

Пропозиція

  • Заробітна плата з відсотка від продажу (це означає, що розмір зарплати необмежений).
  • Різноманітні заходи для професійного розвитку (обмежень в кар’єрному рості теж немає).
  • Безмежні можливості для практики англійської та поповнення ваших знань (для цього в нас існує корпоративна бібліотека).
  • Розім’ятись та відволіктись від екрану можна в кімнаті для відпочинку. Там і настільний футбол, і пінг-понг, і зручні крісла-мішки.

Про Hexa (hexa.com.ua)
За 2 роки існування компанії встигли напрацювати багатогранний досвід втілення в життя найрізноманітніших ІТ-проектів для клієнтів Європи і Північної та Південної Америки.

Хекса – це 130 висококласних спеціалістів. Це злагоджений і міцний механізм, де кожен зі ста тридцяти співробітників знає свою справу як ніхто інший і робить усе можливе для бездоганної репутації компанії.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня