Стажер на customer support для Cheesefree

Кваліфікація
Вміння та бажання працювати з людьми, грамотно формувати ти вислювути думки, знаходити спільну мову з людьми. Навички роботи з запереченнями. Вміння фокусуватись та самоорганізовуватись, не чекаючи команди “з верху”, проактивність. В ідеалі це студент останніх курсів, який бажає спробувати себе у якості стажера влітку, з перспективою росту до менеджера з продажу/менеджера по роботі з клієнтами. Основна вимога, вміння продати роботодавцю його ж сервіс

Обов’язки
Щоденно підтримувати зв’язок з зареєстрованними партнерами, контроль створення та трансляції нових акцій партнерів в системі. Обробка існуючої бази, та залучення до співпраці нових партнерів. Збір та передача зворотнього зв’язку від партнерів до команди розробки. Трансляція існуючих та нових акцій партнерів в соціальних мережах. Співпраця з менеджером з продажу.

Пропозиція
Передбачається віддалена робота/часткова зайнятість по підтримці клієнтів, з перспективою росту до менеджера з продажу. Роботи буде багато, і робота не буде обмежена лише спілкуванням з партнерами, тому можемо гарантувати, що кандидат отримає багато різноманітного досвіду в різниз аспектах розвитку проекту в короткі терміни.

Заробітна плата
1000-3000грн.

Про Cheesefree (cheesefree.me)
Мобільний додаток, який надає можливість користувачам бути в курсі всіх найкращих акцій та знижок, а для бізнесу це можливість донести до своїх потенціальних клієнтів інформацію про свої акції та знижки користувачам які знаходяться поруч з закладом і можуть скористатись вигдіними пропозиціями тут та зараз.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня