Стажер у службу підтримки користувачів Cheesefree

Кваліфікація
Вміння та бажання працювати з людьми, грамотно формулювати ти висловлювати думки, знаходити спільну мову з людьми. Навички роботи з запереченнями. Вміння фокусуватись та самоорганізовуватись не чекаючи команди «зверху», проактивність.

Обов’язки
Щоденно підтримувати зв’язок із зареєстрованими партнерами, контролювати створення та трансляцію нових акцій партнерів у системі. Обробляти існуючу базу, та залучати до співпраці нових партнерів. Збирати та передавати зворотній зв’язок від партнерів команді розробки. Транслювати існуючі та нові акції партнерів у соціальних мережах. Співпрацювати з менеджером з продажів.

Пропозиція
Передбачається віддалена робота по підтримці клієнтів з перспективою росту до менеджера з продажів. Роботи буде багато, і робота не буде обмежена лише спілкуванням з партнерами, тому можемо гарантувати, що кандидат отримає багато різноманітного досвіду в різних аспектах розвитку проекту в короткі терміни.

Заробітна платня
1000-3000 грн.

Про Cheesefree (cheesefree.me)
Компанія розробляє мобільний додаток, який дає можливість користувачам бути в курсі всіх найкращих акцій та знижок. Для бізнесу це можливість донести до своїх потенційних клієнтів інформацію про акції та знижки — користувачам, що знаходяться поруч із закладом і можуть скористатися пропозиціями тут та зараз.

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАКРИТО


Отримуйте вакансії щодня