Стажер у службу підтримки користувачів Wishround

Кваліфікація
Грамотна письмова та усна українська / російська мови (англійська — бажано), уважність до деталей, вміння слухати та чути, бажання до спілкування з людьми, базова схильність до аналітики, почуття гумору та відкритість, робота на результат а не з 9 до 18.

Обов’язки
Робота з вхідними зверненнями користувачів (пошта, чат, social media), проведення опитувань користувачів (телефон), обробка та супроводження замовлень користувачів, обробка реєстрацій партнерів.

Пропозиція
Доступ до офісу компанії на Подолі (Воздвиженка), вільний графік але чіткі задачі з дедлайнами (обов’язкова хоча б часткова присутність в робочі години), можливість кар’єрно росту в клієнтських підрозділах компанії, веселий колектив професіоналів.

Заробітна платня
$100-200 за результатом співбесіди та випробувального періоду.

Про Wishround (wishround.com)
Проект на межі fintech та електронної коменції. Невелика команда працює на Україну та Польщу, має намір подальшої експансії. Запустивши Wishround в серпні, після півроку роботи над продуктом, нам ще чимало потрібно протестувати та знайти оптимальні рішення для наших клієнтів та користувачів. Ми будемо раді поділитися своїми знаннями та досвідом, навчитись чомусь у тебе та зробити багато відкриттів разом.

Хочу на стажування


Отримуйте вакансії щодня